Mūsų klientai

Mūsų klientai - visi eksploatuojantys dyzelinius jėgos agregatus, pradedant nuo automobilių, baigiant šaldymo įranga. Tai ir fiziniai asmenys, ir įmonės.

Fiziniams asmenims mes garantuojame aukščiausios kokybės variklio ir degalų sistemos aptarnavimo paslaugas, bet, kadangi esame siaurai specializuoti, nesutaisysime nei važiuoklės, nei stabdžių, nei kitų sistemų. Todėl mūsų paslaugomis naudojasi automobilių servisai, atliekantys bendro pobūdžio aptarnavimo darbus. Juk dabar, kai dauguma žmonių dirba savo darbą, jiems patogu palikti savo automobilį dirbtuvėse ir atsiimti pilnai sutvarkytą. Bet kadangi dyzelinių degalų sistemoms aptarnauti reikalinga labai brangi įranga ir didžiulis įdirbis, paprasčiau atvažiuoti pas mus, sutaisyti degalų sistemą, o bendrus darbus atlikti savo dirbtuvėse. O klientas atsiims pilnai ir kokybiškai sutvarkytą automobilį.

Labai naudingas sąlygas siūlome transporto įmonėms, turinčioms savo sunkvežimių parką. Jiems tiek detalėms, tiek darbams siūlome didmenines kainas.

Taip pat daug dėmesio skiriame žemės ūkio technikos dyzelinių degalų sistemų priežiūrai. Taip jau yra, kad Lietuvoje naudojama nenauja ir labai įvairi technika, todėl mūsų ryšiai su viso pasaulio gamintojais ir tiekėjais šiuo atveju labai praverčia. Dažnas atvejis, kad detalė ar mazgas jau seniai nebegaminamas, bet jei kur nors sandėliuose jis yra, mes būtinai surasime.

Sudarant bendradarbiavimo sutartis, stengiamės atsižvelgti į kliento darbo specifiką, pavyzdžiui, žemės ūkio techniką sezono metu taisome ypač skubiai.

Prisijunkite

Susisiekite

info@dizrida.lt
+370 37 350286
+370 686 16473
Adresas:

UAB ”Dizrida”,
Taikos pr. 104,
LT -51196 Kaunas
Tel.: +370 37 350286,
Tel.: +370 686 16473
Faks.: +370 37 452425