Apžvalga

Nuo pat įsikūrimo 1998-siais, mūsų įmonė aptarnauja visų rūšių dyzelines degalų sistemas. Nors remontuojame ir sunkvežimius, ir automobilius, ir traktorius ar kitokią techniką, bet griežtai specializuojamės, vystydami tik „dyzelinę“ temą. Palyginus siaura specializacija, leido įsigilinti į savo darbo specifiką. Mes diagnozuojame, reguliuojame bei remontuojame visas dyzelines degalų sistemas bei jų elementus. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su visais pagrindiniais dyzelinių degalų sistemų gamintojais- Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Stanadyne, Zexel, Lucas, Perkins, t.t.. Remontuodami naudojamės išimtinai gamintojų technologijomis bei rekomendacijomis. Beveik visada naudojame originalias atsargines dalis- antrinė rinka mūsų versle sudaro ne daugiau kaip 1%. Darbuotojai reguliariai kelia kvalifikaciją sistemų gamintojų organizuojamose mokymuose. Savo darbams suteikiame garantiją.

            Nors specializacija ir siaura, bet įmonės viduje ji vystoma keliomis kryptimis:

 

  1. Pagal agregato gamintoją (pavyzdžiui Volkswagen, Audi, Mercedes, BMW, Opel, Ford, Volvo, DAF, Renault, Peugeot, MAN, Scania, t.t.).
  2. Pagal degalų sistemos rūšį (pavyzdžiui PES, VE, VP, UIS, Common Rail).
  3. Pagal darbų pobūdį (sistemos, jų elementai, sistemų valdymas).

 

Pavyzdžiui, BMW tds, Volkswagen/Audi TDI, Opel ecotec ir pan., turintys VP sistemos aukšto slėgio siurblius, aptarnaujami darbuotojų, kurie nedirba su Common Rail ar UIS (Pumpe Duesse) sistemomis. Minėti darbuotojai ne tik aptarnauja automobilius, bet ir tikrina bei taiso visus šios sistemos elementus, įskaitant ir pačius VP siurblius- sudėtingiausią degalų sistemos dalis. Pradėję nuo gamintojo rekomenduojamų technologijų, mes išbandome ir kitas, alternatyvias, todėl galime išsamiai paaiškinti ir patarti dėl remonto.

            Bendro pobūdžio darbus, tokius kaip paskirstymo sistemos periodinis aptarnavimas, pavyzdžiui paskirstymo diržo keitimas, mes atliekame pasitelkę specialią įrangą, dažniausiai gamintojo (originalią). Turime susiprojektavę ir pasigaminę savo įrankių bei įrangos, nes gamintojas palaiko aptarnavimą automobilių, ne senesnių, kaip 10 metų (dažniausiai), o mūsų automobilių parkas gerokai senesnis. Nors netrūksta ir „garantinių“ automobilių, nes kai kurie mūsų klientai yra aktyvūs prekiautojai automobiliais tarptautiniu mastu.

            Taip pat vystome ir specifinę temą- purkštukų bei kaitinimo žvakių ištraukimas. Automobilių gamintojams pradėjus naudoti tiesioginio įpurškimo bei „common rail“ sistemas, tiek purkštukai, tiek kaitinimo žvakės pradėtos gaminti gerokai ilgesnės, todėl jas išmontuoti tapo tikras iššūkis. Šiuo atveju patys gamintojai netiekia jokios specialios įrangos, todėl mes bendradarbiaujame su pagrindiniais tokios įrangos gamintojais visame pasaulyje. Naudojame ir mechanines, ir vibro, ir hidraulines ištraukėjų sistemas.

            Bet ypatingą dėmesį skiriame sistemos elementų taisymui- nuo reguliavimo iki pilno restauravimo. Atskirose tam pritaikytose patalpose, įrengtose griežtai pagal gamintojo reikalavimus, termokonstantinėje aplinkoje taisome aukšto slėgio siurblius, purkštukus siurblius (UIS, vokiškai PD) ir „common rail“ purkštukus. Naudojame ir kelis skirtingų gamintojų stendus, tarp jų ir BOSCH EPS815, neturinčių lygių visame pasaulyje, ir visą reikalingą įrangą, kaip kad optinius bei skaitmeninius mikroskopus, pririšimo kodatorius ir pan.

Darbų vykdymą organizuoja puikios kvalifikacijos labai patyrę vadybininkai, galintys suteikti daug informacijos apie galimą gedimą, pakonsultuoti dėl gedimų šalinimo trukmės bei kaštų.

Nors įmonėje dirba virš 30 darbuotojų, jų kaitos beveik nėra. Darbuotojai aprūpinti tiek universaliais, tiek specialiais įrankiais bei įranga, kuri perkama visame pasaulyje. Jiems sudaromos visos sąlygos technologiškai atlikti darbus. Kadangi jie specializuojasi, tai jiems leidžia tapti labai gerais savo srities žinovais per, palyginus, trumpą laikotarpį. Juk tam, kad gerai remontuoti tam tikrą sistemą, reikia ne tik specialių žinių, bet ir specialių įgūdžių, kuriems išugdyti reikia laiko.

Mes aptarnaujame visas dyzelines sistemas, senas ir naujas, automobilių, laivų ar traukinių. Yra tik viena išimtis- nedirbame su rusiška (tarybine) technika dėl tos pačios priežasties, kaip kad nenaudojame neoriginalių dalių, pavyzdžiui pagamintų Kinijoje. Deja minėtai dyzelinei technikai atsarginių detalių ar mazgų negamina nei vienas pagrindinis gamintojas, ir dėl šios priežasties negalime suteikti atliktiems darbams reikalingų garantijų.

 

 

Prisijunkite

Susisiekite

info@dizrida.lt
+370 37 350286
+370 686 16473
Adresas:

UAB ”Dizrida”,
Taikos pr. 104,
LT -51196 Kaunas
Tel.: +370 37 350286,
Tel.: +370 686 16473
Faks.: +370 37 452425